tel: +48 22 781-81-38

Witamy na naszej stronie internetowej

 

Firma "BŁOŃSKI-MECHANIKA" została założona 01 września 1984 r. Na początku swej działalności właściciel Henryk Błoński pracował sam, doskonaląc swoje umiejętności w zakresie mechaniki pojazdowej. Piął się po szczeblach kariery, zdobywając wiedzę fachową, co zwieńczyło się zdaniem dyplomu mistrzowskiego. Wkrótce klienci docenili umiejętności i firma powoli zaczęła się rozrastać. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia 15 pracowników oraz dodatkowo szkoli uczniów.

 

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, przez co regeneracja oraz naprawa wszelkich elementów części zawieszenia jest dla nas możliwa.

 

Prowadzimy także badania diagnostyczne przodu i tyłu zawieszenia samochodów powypadkowych i nie tylko. Pamiętaj! Kupując samochód - przyjedź do nas. Nasza fachowa obsługa uchroni Cię przed ewentualnymi przykrymi konsekwencjami. (A może być naprawdę różnie. Samochód może być w idealnym stanie ale też może być "wyciągnięty z pod pociągu").

 

Zajmujemy się też kompletną diagnostyką na specjalistycznej ścieżce testowej hamulców i amortyzatorów.

 

Czekając na naprawę samochodu można spędzić bardzo miło czas oglądając telewizję, popijając kawę lub herbatę w poczekalni urządzonej specjalnie dla wygody klientów. Gdy nie masz czasu poczekać u nas, możesz zostawić swój samochód, a my po rzetelnej naprawie powiadomimy o wykonanej usłudze. Odbierzesz swój samochód w godzinach Tobie odpowiadających. Jeśli jesteś taksówkarzem, to masz jeszcze więcej szczęścia. Na każdej części oraz wykonanej usłudze masz 10 % rabatu. A to przez to, że właściciel firmy Henryk Błoński ma duży sentyment do taksówkarzy, gdyż sam ciężko pracował jako taksówkarz jeżdżąc po 18 godzin dziennie.

 

Drogi kliencie to ty musisz zdecydować, co dla Ciebie najważniejsze:

Bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich?

Fachowa i miła obsługa?

Szybkość wykonanej usługi?

Zasobniejszy portfel?

 

Jeśli odpowiedziałeś na wszystkie pytania TAK, to zapraszamy do nas. Nasza maksyma to: SZYBKO I SOLIDNIE


do góry strony