tel: +48 22 781-81-38

Podstawowym zakresem działań jest naprawa zawieszenia samochodu. Co nie znaczy że jesteśmy tylko wymieniaczami na nowe podzespoły. Jesteśmy w stanie naprawić - zregenerować praktycznie każdy element zawieszenia:

AMORTYZATORY można wymienić na nowe i owszem posiadamy amortyzatory firmy SACHS, KAYABA, BILSTEIN. Można je też skutecznie zregenerować - co nie znaczy, że są gorsze, ale na pewno dużo tańsze.

HAMULCE zawsze muszą być sprawne, to decyduje o naszym bezpieczeństwie! Klocków hamulcowych w żadnym przypadku nie można regenerować!! Ale tarcze hamulcowe i owszem można skutecznie zregenerować. Co nie decyduje o dłuższym i gorszym hamowaniu.

Zepsuł Ci się WAHACZ? No cóż można go wymienić na nowy, ale po co, skoro można go zregenerować lub wymienić same silentblocki.

SPRĘŻYNY w samochodzie wbrew pozorom są bardzo ważne dla bezpiecznej jazdy samochodem. Jesteśmy w stanie zregenerować sprężyny do każdego typu samochodu lub dopasować według potrzeb klienta. Wymiana na nowe też jest możliwa.

RESOR - niby nic, a jaka bieda gdy się złamie. U nas jednak wszystko jest możliwe: wymieniamy, regenerujemy lub wzmacniamy (dokładamy dodatkowe pióra). Wszystko w zależności od życzenia klienta.

Mamy również w swojej ofercie kompletną bazę ŁOŻYSK kół renomowanych producentów (SKF, FAG, SNR). Dzięki nam Twoja podróż będzie cicha i komfortowa jak nigdy dotąd.

Uszkodzone PRZEGUBY napędowe bardzo często stukają podczas przyspieszania i skręcania. Możemy temu zaradzić. Posiadamy półosie i przeguby do większości samochodów osobowych i dostawczych jeżdżących po naszych drogach.

Ustawiamy także GEOMETRIĘ KÓŁ - Nazwa mało mówiąca, ale za to jak bardzo znacząca. Stabilność samochodu to podstawa bezpieczeństwa. Nie mówiąc o czystej ekonomii jazdy samochodem.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, przez co regeneracja oraz naprawa wszelkich elementów części zawieszenia jest dla nas możliwa.

Prowadzimy także badania diagnostyczne przodu i tyłu zawieszenia samochodów powypadkowych i nie tylko. Pamiętaj! Kupując samochód - przyjedź? do nas. Nasza fachowa obsługa uchroni Cię przed ewentualnymi przykrymi konsekwencjami.

Zajmujemy się też kompletną diagnostyką na specjalistycznej ścieżce testowej hamulców i amortyzatorów.


do góry strony